Våre Medarbeidere

Vi er nå 13 personer ansatt hos Fagverktøy AS
Du treffer oss i butikken, ute på byggeplassen, og på lageret.

Hver og en av oss har gode kunnskaper på våre ansvarsområder og vil hjelpe deg.
Ta kontakt med oss, kom innom butikken eller via mail / telefon

 

Medarbeidere

Arild Johansen

Selger, Gassansvarlig

994 50 122

arild@fagverktoy.com

Roar Gundersen

Selger

906 85 550

firmapost@fagverktoy.com

Gunvald Isaksen

Logestikk og Data ansvarlig

412 79 064

gunvald@fagverktoy.com

Tommy Andersen

Verksted, Selger

415 17 615

tommy@fagverktoy.com

Bjørn Pettersen

Varemottak Utkjøring

901 55 913

varemottak@fagverktoy.com

Svein Andersen

Daglig Leder

951 22 909

svein@fagverktoy.com

Bjørn Ivar Digre

Selger

918 09 990

bid@fagverktoy.com

Kay Roger Berg

Salgssjef

908 79 765

kay@fagverktoy.com

Børge Ek Mannsverk

Selger

994 24 429

bem@fagverktoy.com

Cecilie-Anett Henriksen

Selger

977 91 637

cecilie-anett@fagverktoy.com

Cecilie Krogh

Selger- Avd. Leder Vern

938 22 477

cecilie@fagverktoy.com

Lukk